Kus näitust näha saab?

Rändame aastaga läbi kaheteistkümne Eesti väikelinna.

Mitmed nendest linnadest on saanud EV100 ja Eesti Arhitektide Liidu “Hea avaliku ruumi” programmi toel endale uued keskväljakud. Seega on inimsõbraliku, atraktiivse, turvalise avaliku ruumi arutelud paljudes omavalitsustes käima lükatud.

Meie näitus pakub võimaluse nendel teemadel edasi mõelda. Tugevdada koostöösilda omavalitsuse ja kohalike inimeste vahel.

Näituste peatuspaik igas linnas on kohalik keskraamatukogu. Vaata, miks on raamatukogud avalikule ruumile ja demokraatiale olulised.

Näitus rändab:

  1. Paide. Järvamaa Raamatukogu 14.08.2020-25.09.2020 
  2. Rakvere. Lääne-Virumaa Keskraamatukogu 2.10.2020-31.10.2020
  3. Narva. Narva Keskraamatukogu 4.11-31.12.2020
  4. Põlva. Põlva Keskraamatukogu 6.01-31.01.2021
  5. Võru. Võrumaa Keskraamatukogu 3.02-3.03.2021
  6. Valga. 5.03-03.04.2021
  7. Viljandi. Aprill 2021
  8. Rapla. Mai 2021
  9. Haapsalu- Juuni 2021
  10. Kuressaare. Juuli 2021
  11. Kärdla. August 2021

VAATA, MIS LINNADESSE OLEME PLAANINUD MINNA!

Tahaksid näitust ka oma kodukohta, aga see pole nimekirjas?

Kirjuta oma plaanidest ja soovidest kairi@kogu.ee

Veeb: MKoort