Aadress: Tõnismägi 3a-7
Email: info[at]kogu.ee
Telefon: +372 640 8717

#SELFIE 2050 arutelu Arvamusfestivalil 2016

Pension 2050 programmi raames korraldas Eesti koostöö Kogu Arvamusfestivalil arutelu #SELFIE 2050. Arutlejateks olid LHV majandusekspert Heido Vitsur, Eesti Õdede Liidu juhatuse liige Linda Jürisson ning andmeteadlane ja blogija Taivo Pungas. Teemad, mille üle arutleti jagunesid tinglikult kaheks: kuidas tagada majanduslik kindlustatus vanemas eas ning mis peaks muutuma selleks, et inimesed oleksid ka vanemas eas õnnelikud?

loe edasi »

Koostöö Kogu teemad Arvamusfestivalil 2016

Koostöös mitme organisatsiooniga anname ka see aasta oma sisulise panuse arvamuskultuuri edendamisse ja argumenteeritud ühiskondliku dialoogi arengusse.  See aasta kutsume teid arutlema reedel, 12.augustil kell 12:00“Piirideta maailma lapsed: millised nad on ja kelle omad?” ja kell 17:00 #SELFIE2050 arutelule. Lisaks hoiab rahvaalgatusveebi projektijuht Maarja-Leena Saar silma peal  “Kes, kus on Eesti Interneti kogukond?” ja “Kodakondsuse nullvariant kas nüüd või mitte kunagi” aruteludele.

loe edasi »

Rahvaalgatus.ee juhendite töötoa (1.06) kokkuvõte

Koostöö Kogu korraldas 31. mail ja 1. juunil koos Avatud Eesti Fondi ja CitizenOS.com meeskonnaga kahepäevase avatud valitsemise töötoa. Esimesel päeval arutleti selle üle, kuhu peaks riigisektori ja vabaühenduste partnerluses avatud valitsemisel liikuma. Teine päev oli praktilisem ning lähtus rahvaalgatus.ee kasutajate paremaks juhendamiseks vajalike sammude planeerimisest ja platvormi mootori CitizenOS.com-i lähtekoodi avatuks muutmise ettevalmistustest.

loe edasi »

Rahvaalgatus.ee kaudu saad Riigikogule
kollektiivseid ettepanekuid esitada

Sihtasutus Eesti Koostöö Kogu on Vabariigi Presidendi otsusega 2007. aastal asutatud valitsusväliste organisatsioonide koostöövõrgustik. Sihtasutus korraldab Eesti pikaajalist arengut mõjutavate ja võrgustiku poolt prioriteetseks peetavate teemade seiret ning töötab selle põhjal kõiki huvigruppe kaasates välja analüüse, ettepanekuid ja poliitikasoovitusi.